Równaj poziom

[podpis] KATARZYNA WANGIN, "ŁADNY DOM"
dom nr 0 dodatek do dom, dodatek do Gazety Wyborczej nr 69, wydanie z dnia 22/03/2000, str. 11

Równaj poziom

Poradnik "Gazety" i "Ładnego Domu"

Masy samopoziomujące pozwalają uzyskać idealnie gładką i równą powierzchnię. Mogą być podłożem, na którym ułożymy panele, płytki, wykładzinę dywanową czy z PCW lub samodzielną posadzkę (np. w garażu).

Masy samorozlewne (popularnie nazywane samopoziomującymi) to produkowane fabrycznie suche mieszanki. Ich podstawowym składnikiem są anhydryt (bezwodny suchy siarczan wapnia) lub cementy z wypełniaczami mineralnymi, dodatkami, a niekiedy domieszkami włókien wzmacniających.

Jaką...

RP-DGW_D

Podobne artykuły

 • Równaj poziom

  Dom i Budownictwo

  Masy samopoziomujące pozwalają uzyskać idealnie gładką i równą powierzchnię. Mogą być podłożem, na którym ułożymy panele, płytki, wykładzinę dywanową czy z PCW lub samodzielną posadzkę (np. w garażu)

 • WYLEWKI PODŁOGOWE

  Ładny Dom

  PODKŁAD PODŁOGOWY - POPULARNIE ZWANY WYLEWKĄ, SZLICHTĄ ALBO JASTRYCHEM - TO OSTATNIA WARSTWA PODŁOGI PRZED UŁOŻENIEM POSADZKI. POWINIEN BYĆ IDEALNIE RÓWNY I WYTRZYMAŁY, PONIEWAŻ TO WŁAŚNIE OD JEGO JAKOŚCI ZALEŻY, CZY UŁOŻONA NA NIM POSADZKA BĘDZIE TRWAŁA I BEZ USZKODZEŃ.

 • Dlaczego tak wolno?

  GW Olsztyn

  Jeszcze przez najbliższy tydzień kierowcom podróżującym ul. Bałtycką w Olsztynie grozi stanie w korkach. Drogowcy nie potrafią się bowiem uporać z kładzeniem asfaltu. Roboty zaczęły się ponad dwa ty

Polecane tematy