Śmieci w lesie

[podpis] MARZENA OLECHOWSKA
GW Olsztyn nr 69, wydanie z dnia 22/03/2000GAZETA WARMII I MAZUR, str. 2

INTERWENCJE. Tel. 610-94-90 w Ełku

Śmieci w lesie

W lesie w pobliżu wsi Makosieje od kilku lat istnieje dzikie wysypisko śmieci. Na uciążliwe sąsiedztwo narzekają mieszkańcy. Służby sanitarne nie chcą jednak zająć się tą sprawą.

Jak oceniają mieszkańcy, odpady zajmują ok. 30 arów. - To nie są śmieci żadnego z gospodarzy. To przede wszystkim odpady budowlane: gruz, jakieś kartony, ale także zgniła żywność. Podejrzewam, że ktoś z Ełku przywozi je do naszego lasu - mówi oburzony mieszkaniec Makosiej, który przyszedł do ...

OL-DLO

Podobne artykuły

 • Śmieci mają zniknąć z lasu

  strony lokalne GW - Bydgoszcz

  Las na Miedzyniu przypomina wysypisko odpadów. - Zadbam, aby szybko zostały uprzątnięte - zapowiada Marek Mucha ze straży miejskiej.

 • Ponad sto podlaskich szkół posprząta świat

  strony lokalne GW - Białystok

  W Białymstoku we wtorek rozdano szkołom tysiące worków i rękawiczek. W nadchodzący weekend - ci młodsi, jak i starsi - wyposażeni w worki i rękawiczki udadzą się w teren. Tym samym włączą się do ogólnopolskiego "Sprzątania świata"

 • Armia wejdzie do Marsylii

  Gazeta Wyborcza

  Na ulice Marsylii wyjdą żołnierze. Natrą na ponad 3 tys. ton śmieci zalegających ulice i podwórka miasta od prawie dwóch tygodni. O pomoc do wojska zwróciły się władze miasta, bo od 17 sierpnia nieug

Polecane tematy