GW Wrocław nr 95, wydanie z dnia 21/04/2000SPORT, str. 20

KOSZYKÓWKA. W Internecie o baskecie

Chcesz porozmawiać z trenerem Zeptera Śląska Wrocław Muli Katzurinem? Jeśli tak, to w najbliższą środę 26 kwietnia wejdź na stronę www.slask.eska.com.pl. Od godz. 20.00 do 22.00 Muli Katzurin będzie odpowiadał na Wasze pytania.

Dwa dni później pod ostrzałem pytań znajdzie się prezes Grzegorz Schetyna.

Dlaczego Muli Katzurin nie potrafi przegrywać? Dlaczego po porażce z Brokiem Czarnymi Słupsk nie wpuścił do autokaru Rober...

WR-DLO

• Radiowa koszykówka

(P) Prawdopodobnie w poniedziałek zostanie podpisana umowa między Śląskiem Wrocław i najpopularniejszym wrocławskim Radiem "Eska" o wspólnym finansowaniu koszykarzy mistrza Polski. Za tydzień w wyjaz

• Minutę za długo

Koszykarze Śląska Eski, żeby awansować do II rundy musieli wygrać z Litwinami przynajmniej różnicą 13 pkt. Jeszcze na minutę przed końcem spotkania prowadzili 72:58. W ostatniej minucie dwa fatalne b

• Smart w Phoenix

Były rozgrywający Śląska-Eska Wrocław Orlando Smart, który w zeszłym sezonie wygrał klasyfikację asyst ligi koszykarzy, podpisał wczoraj kontrakt z Phoenix Suns. Kluby NBA podpisują w tych dniach umo