Wyremontują Dom Europejski

[podpis] TERESA KUDYBA
GW Opole nr 129, wydanie z dnia 03/06/2000AKTUALNOŚCI, str. 3

Wyremontują Dom Europejski

OPOLE. Stowarzyszenie "Pariter"

Młodzież, kultura, religia, polityka i gospodarka" - pod takim hasłem Stowarzyszenie na rzecz Wspierania Polsko-Niemieckiego Partnerstwa "Pariter" organizuje czterodniowy cykl imprez kulturalno-gospodarczych w Opolu, Groszowicach i Łambinowicach.

Dziś od godz. 10 wszyscy opolanie są zaproszeni na festyn pod namiotem w Opolu Groszowicach, zaś o godz. 19 do filharmonii na "Koncert Pojednania" z udziałem artystów z Korei Południowej i Niemiec.

Ale podczas dni spotkań "Paritera" zajmowan...

OP-DLO

Podobne artykuły

 • Wieczory kolęd

  Gazeta Stołeczna

  Wieczory kolęd odbędą się 11 i 12 bm. w kościele akademickim św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu. Pierwszego wieczoru śpiewać będzie Chór Studium Muzyczno-Liturgicznego im. św. Piusa X pod dyr. s.

 • KALENDARZ ROCKOWY

  KALENDARZ MATURZYSTY, dodatek do Gazety Stołecznej

  * Marzec jest miesiącem, w którym zaskakująco wielu muzyków zmieniało stan cywilny. Tak więc dziś cały rockowy kalendarz poświęcam zaślubinom i rozwodom 12 MARCA 1969 r. Paul McCartney, ostatni kawal

 • Prezydent na antenie

  Gazeta Stołeczna

  Czy będą ścieżki dla rowerów, jak wygląda dzień prezydenta, czy powstanie trasa siekierkowska - pytali wczoraj prezydenta Warszawy Marcina Święcickiego słuchacze Radia "WAWA". Co piątek od godz. 7 do

Polecane tematy