- Dzień dobry. Nazyw">

Mierzymy wysoko

[podpis] ROBERT BŁOŃSKI
Gazeta Stołeczna nr 51, wydanie z dnia 01/03/2000, str. 16

Mierzymy wysoko

PIŁKA NOŻNA. Wizyty w zakładach pracy

Wczoraj w siedzibie Daewoo-FSO odbyło się spotkanie Klubu Kibica "Legia Mistrz" z trenerem i działaczami drużyny z Łazienkowskiej.

- Dzień dobry. Nazywam się Józef Wiederek z zakładu 2. Panu trenerowi to życzę wytrzymałości i cierpliwości. Tak się baliśmy, że zabiorą pana do PZPN. Na szczęście tak się nie stało. Cała załoga, czyli osiem tysięcy ludzi, życzy mistrzostwa... - Nim Józef Wiederek dokończył swoją wypowiedź, kilkadziesiąt osób przerwało mu oklaskami.

N...

WA-DLO

Podobne artykuły

 • Legia pragnie tytułu

  GAZETA NA MECZ, dodatek do Gazety Stołecznej

  Dobrze, że jest ten mecz. Polska liga jest nudna przez cały rok. Niech ludzie chociaż na koniec sezonu przeżyją emocje - mówi Cezary Kucharski. Dziś o 17 Legia-Daewoo gra w Warszawie z Widzewem Łódź.

 • I LIGA PIŁKI NOŻNEJ. 19. kolejka

  Gazeta Wyborcza

  WIDZEW ŁÓDŹ - ŁKS-PTAK ŁÓDŹ 0:1 (0:0) Bramka: Danielewicz (84. z podania Bendkowskiego). Widzew: Szczęsny - Szymkowiak (77. Szarpak), Łapiński, Bogusz - Michalczuk, Gęsior, Curtian (63. Wyciszkiewicz

 • Piłkarz Z Dąbrowy

  GW Łódź

  Rodzina to trzy osoby - "Szpak", "Szpaku" i Jolanta. Piotr Szarpak gra teraz w GKS Bełchatów, wcześniej w Widzewie. Ale to nie wszystko. Wcześniej grał w koszykówkę i trenował judo. By namówić go na

Polecane tematy