PROGRAM

Sympozjum w seminarium

[podpis] JA
GW Mazowsze (Płock) nr 261, wydanie z dnia 08/11/2000AKTUALNOŚCI, str. 4

Sympozjum w seminarium

Jutro zaczyna się trzydniowe XXIII sympozjum koła naukowego Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku pod hasłem "Wiara i wolność. Doświadczenie i dziedzictwo pierwszej >>Solidarności<<".

"Poprzez wspomnienia, modlitwy, akademie, sympozja, sesje naukowe ożywia się legenda Sierpnia - miesiąca, w którym Polska była piękna jak nigdy" - napisali ks. prof. Ireneusz Mroczkowski, rektor WSD w Płocku i ks. dr Andrzej Kobyliński, opiekun koła naukowego WSD.

PL-DLO

Podobne artykuły

 • Jan Józef Lipski

  Gazeta Wyborcza

  Wzięliśmy udział w pozbawieniu ojczyzny milionów ludzi, z których jedni zawinili na pewno poparciem udzielonym Hitlerowi, inni biernym przyzwoleniem na jego zbrodnie, jeszcze inni tylko tym, że nie z

 • Sympozjum w seminarium

  GW Mazowsze (Płock)

  Jutro zaczyna się trzydniowe XXIII sympozjum koła naukowego Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku pod hasłem "Wiara i wolność. Doświadczenie i dziedzictwo pierwszej &gt;&gt;Solidarności&lt;&lt;". "

 • PROGRAM SYMPOZJUM

  GW Mazowsze (Płock)

  Dziś DEMOKRACJA I "SOLIDARNOŚĆ" 8 - Eucharystia - przewodniczy bp Roman Marcinkowski (kościół św. Jana Chrzciciela) 9.30 - Moralna ocena komunizmu - Tomasz Wołek, redaktor naczelny "Życia" 11 - "Praw

Polecane tematy