Przewaga kontrolowana

[podpis] PIOTR ROZPARA; OPR. PR
GW Kielce nr 269, wydanie z dnia 20/11/2000SPORT, str. 12

Przewaga kontrolowana

PUCHAR ZDOBYWCÓW PUCHARÓW PIŁKARZY RĘCZNYCH. Strzelec Lider Market przegrał w Wołgogradzie

Jesteśmy trochę źli na siebie - mówił Maciej Stęczniewski, bohater sobotniego meczu w Wołgogradzie. W rewanżowym pojedynku Pucharu Zdobywców Pucharów piłkarze ręczni Strzelca Lider Market Kielce przegrali z Kaustikiem 19:26, ale awansowali do dalszych gier.

Zgodnie z przewidywaniami 16-bramkowa zaliczka z pierwszego meczu w Kielcach wystarczyła zdobywcom Pucharu Polski. Przed tygodniem kielczanie wygrali bowiem z wicemistrzem Rosji aż 42:26.

Podłoże z br...

KI-DLO

Podobne artykuły

 • Bez Konia Trojańskiego

  GW Bydgoszcz

  W samolocie do Belgii, pośród włocławskiej drużyny, zabrakło wczoraj Marcusa Timmonsa. Amerykanin też poleci, tyle że do domu. Dziś Anwil gra pierwszy mecz 1/8 Pucharu Koraca z Telindusem Antwerpia (

 • Polowanie na Kurdów

  Gazeta Wyborcza

  Granica turecko-iracka jest zbyt długa, góry na granicy zbyt wysokie, partyzantka PKK zbyt ruchliwa, by tureccy żołnierze mogli ją wytrzebić w ciągu kilku tygodni.Dzisiaj się wycofujemy, ale gdybyśmy

 • GRALI JAK ZWYKLE

  Gazeta Wyborcza

  Cieszy zwycięstwo. Gra nie, bo kadra to wciąż zlepek zawodników, o wyniku nie decydują wyćwiczone zagrania, lecz akcje indywidualne, schematy znane z klubów, przypadek. A mecz z Łotwą już za 16 dni..

Polecane tematy