Skuteczni po przerwie

[podpis] PR
GW Kielce nr 285, wydanie z dnia 07/11/2000SPORT, str. 12

I LIGA A pIŁKARZY RĘCZNYCH. Strzelec grał w stolicy

Nerwowe były ostatnie minuty meczu awansem ekstraklasy piłkarzy ręcznych. Strzelec Lider Market Kielce wygrał w stolicy z Warszawianką TOP 2000 29:27 (11:15).

Po kilku minutach goście wygrywali 2:1. W 8. min było już jednak 4:2 dla gospodarzy. Kielczanie nieźle grali w ataku pozycyjnym, bardzo dobrze bronił Maciej Stęczniewski. Niestety, podopieczni Edwarda Strząbały byli bardzo nieskuteczni. Mimo to doprowadzili do remisu 8:8. W 23. min po golu Jewgienija Pietruszews...

KI-DLO

• Rok inwestycji, wyborów, klęsk żywiołowych i tragedii narodowej

strony lokalne GW - Kielce

To ostatni dzień 2010 roku. W województwie przebiegał pod znakiem realizacji wielkich unijnych inwestycji. Nie brakowało w nim sportowych sukcesów, których głównie dostarczała nam drużyna Vive Targi Kielce. Region powoli wydobywał się z kryzysu, choć wielu ekonomistów twierdzi, że jego skutki wciąż będą odczuwalne w nadchodzącym roku. Wiele miejsca poświęciliśmy polityce, bo był to czas wiosennych wyborów prezydenckich i jesiennych samorządowych. Ale też był to rok smutku i zadumy. Swoje piętno odcisnęła na nim katastrofa lotnicza pod Smoleńskiem. W polskiej delegacji lecącej na obchody 70. rocznicy mordu katyńskiego zginęło 96 osób, w tym para prezydencka Maria i Lech Kaczyńscy, związany z Kielcami ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski, parlamentarzyści, dowódcy wszystkich rodzajów wojsk, urzędnicy państwowi

• Wygrana w osłabieniu

GW Kielce

Gospodarze ani razu nie prowadzili w tym meczu, ale do końca nawiązywali wyrównaną walkę z rutynowaną drużyną gości. Osłabionemu Strzelcowi Lider Market udało się jednak wywieźć z Obornik komplet pun

• Nerwowy koniec

GW Bydgoszcz

Trzeci raz w tym sezonie wygrali pierwszoligowi koszykarze Astorii. Wczoraj pokonali rzeszowską Resovię. Bydgoszczanie, którzy rozpoczęli sezon od porażki na własnym parkiecie ze Stalą Stalowa Wola,