Chodzę i nie wiem, o co chodzi

[podpis] (bej, ewes, por, wies, vio); Fot. Sławomir Kamiński
Gazeta Stołeczna nr 95, wydanie z dnia 23/04/1993, str. 7

OSTATNI TYDZIEŃ NA ZEZNANIA

Chodzę i nie wiem, o co chodzi

Jeszcze tylko przez tydzień można składać zeznania podatkowe. Urzędy skarbowe przeżywają prawdziwe oblężenie podatników. Postanowiliśmy sprawdzić, jak warszawiacy radzą sobie z wypełnianiem PIT-ów, a pracownicy urzędów z tłumem klientów.

Mokotów

Na wypełnienie i złożenie formularza podatkowego w mokotowskim urzędzie skarbowym trzeba przeznaczyć około 30 minut. Najdłuższe kolejki są w poniedziałkowe i wtorkowe przedpołudnia. Podatnicy wypełniają najczęściej PIT-32.

- Staramy się w...

WA-DLO

Podobne artykuły

 • Chodzę i pytam

  Gazeta Telewizyjna

  Widowisko poetycko-muzyczne do wierszy Rafała Wojaczka (1945-1971). Wystąpią w nim Mirosław Konarowski i Dorota Pruszkowska. Usłyszymy również piosenki autorstwa Dariusza Wasilewskiego z recitalu "Ra

 • Chodzę wierszem

  Gazeta Stołeczna

  Fredro to dla aktora wspaniała szkoła. Trzeba uwierzyć w muzykę wiersza i zastosować się do niej. Trzeba się nauczyć mówić ten wiersz. Ba, więcej, trzeba nauczyć się ruszać w rytmie tego wiersza - mó

 • Chodzę wierszem

  Gazeta Stołeczna

  Dorota Wyżyńska: Pamięta Pan swoje pierwsze lektury Fredrowskie? Daniel Olbrychski: Najwcześniej czytałem chyba te świńskie wierszyki, erotyki i różne fraszki - to było jeszcze w szkole podstawowej.

Polecane tematy