Nadal się boję

[podpis] ADAM ZADWORNY
GW Szczecin nr 4, wydanie z dnia 05/01/2001AKTUALNOŚCI, str. 3

Nadal się boję

Z SĄDU. Dziesięciu oskarżonych o napady, porwanie i nielegalną egzekucję długów

To grożenie obcięciem palca i prądem wyszło zupełnie spontanicznie - mówił wczoraj w sądzie Grzegorz W. oskarżony o udział w brutalnym porwaniu katowickiego biznesmena.

Wczoraj przed szczecińskim Sądem Okręgowym odbyła się kolejna rozprawa w procesie dziesięciu mężczyzn oskarżonych m.in. o napady, porwanie i nielegalną egzekucję długów. Wśród nich jest kucharz, kulturysta, przedstawiciel niemieckich koncernów naftowych i były student V roku prawa.

Pójdę ...

SZ-DLO

Podobne artykuły

 • Consumela

  SUPERMARKET

  Consumela aż przetarła oczy ze zdumienia, gdy z kupki listów wybranych ze skrzynki pocztowej Davida wypadła koperta zaadresowana do niej. Drżącymi dłońmi rozerwała ją i wydobyła cienką jak tchnienie

 • Daleko Od Łodzi Kim Jest Leszek

  GW Łódź

  Przy stole siedzi dwóch Leszków. Z lewej - przystojny, łysiejący, z brodą, w jasnej marynarce i białej koszuli. Ten z prawej - drobny, przygarbiony, potargane długie włosy, na ramionach wytarta dżins

 • Przejdziem Nysę, przejdziem Odrę

  MAGAZYN, dodatek do Gazety Wyborczej

  Podobno w Rosji, na Białorusi i Ukrainie czeka na przerzut do Europy Zachodniej trzy miliony ludzi, a w Turcji - kolejny milion. - Tyle towaru - zacierają ręce przemytnicy i przeliczają na marki. I.

Polecane tematy