O awans i pietruszkę

[podpis] LOP
Gazeta Wyborcza nr 55, wydanie z dnia 06/03/2001SPORT, str. 32

Piłka nożna. Przed 5. kolejką Ligi Mistrzów

Lazio z Anderlechtem i Real z Leeds - tylko o prestiż, a Olympique z Bayernem i Arsenal ze Spartakiem - o awans do ćwierćfinału - zagrają dziś w 5. kolejce 2. rundy Ligi Mistrzów

Po kompromitującej porażce w ostatniej kolejce Bundesligi 2:3 z walczącą o utrzymanie Hansą Rostock piłkarze Bayernu Monachium wracają do swych ulubionych w tym sezonie rozgrywek. Mistrzom Niemiec wystarczy jeden punkt w dwóch ostatnich meczach, by zagwarantować sobie występ w ćwierćf...