Widzew - Ruch Chorzów 1:0 (1:0)

[podpis] IWAN, JAR
gazeta sport nr 0 dodatek do gazeta sport nr 60, wydanie z dnia 12/03/2001, str. 5

W porównaniu z ostatnim meczem rundy jesiennej (0:3 ze Śląskiem) skład gospodarzy zmienił się niemal w 50 proc.

Na boisko wybiegło sześciu nowych piłkarzy (Piekutowski, Jop, Remień, Tarachulski, Dembiński, Szymczyk), a Zając i Stolarczyk wrócili do składu po długiej przerwie.

Ruch sprawiał lepsze wrażenie, ale nie potrafił wykorzystać przewagi. Już w pierwszych minutach znakomite szanse, w tym sam na sam z bramkarzem, zmarnował Bizacki.

Goście długo i dobrze rozgrywali piłkę, lec...