Bohater ostatniej akcji

[podpis] GRZEGORZ SZCZEPANIAK
sport nr 0 dodatek do sport nr 66, wydanie z dnia 19/03/2001AKTUALNOŚCI, str. 13

PIŁKA RĘCZNA * Ekstraklasa mężczyzn

Końcówka meczu przypominała thriller. Pięć minut przed końcem Zagłębie prowadziło dwoma bramkami, a 120 sekund przed syreną tyle samo traciło do Śląska. Ostatecznie derby zakończyły się remisem.

Zagłębie raczej na medal szans już nie ma. Przewaga trzeciego w tabeli Strzelca Kielce nad lubinianami jest dość duża - wynosi osiem punktów. Śląsk wciąż może stanąć na podium. Wrocławianie do kielczan tracą bowiem zaledwie punkt. Ale dla wrocławian najważniejsze w tej chwili wydają się występy w...