PIŁKA RĘCZNA * Półfinał Pucharu Polski

[podpis] PIOTR ROZPARA
GW Kielce nr 91, wydanie z dnia 18/04/2001SPORT, str. 8

Warszawianka bez konfliktów Finałowy turniej Pucharu Polski piłkarzy ręcznych będzie stawką dzisiejszego meczu w stolicy. Warszawianka TOP 2000 podejmuje Strzelca Lider Market Kielce

Kielczanie są obrońcami Pucharu Polski. Trofeum to zdobyli w czerwcu ubiegłego roku wygrywając finałowy turniej w Kielcach. - To zobowiązuje do awansu do finału, ale czeka nas trudne zadanie - uważa Radosław Wasiak, kapitan Strzelca Lider Market. Zwycięzcy dzisiejszych półfinałów zagrają 18 i 19 maja w finałowym turnieju w Płocku.

Strzelec Lider Market wygrał w tym sezonie z Warszawianką TOP 2000 wszystkie trzy pojedynki. Najpierw we wrześniu kielczanie zwyciężyli u siebie 26:21, w grudn...