Metoda wojskowa

[podpis] MHL;MHL
praca nr 0 dodatek do praca nr 111, wydanie z dnia 14/05/2001, str. 2

Rozpoczynają się kolejne etapy "Sięgaj gwiazd..."

Metoda wojskowa

Pierwszy etap konkursu zakończył się w ostatnią sobotę kwietnia. Jury, spośród wszystkich zgłoszeń, wybrało 20 osób, które wezmą udział w dalszych zmaganiach.

Konkurs organizowany przez firmę Solution wchodzi w decydującą fazę. Przypomnijmy, na początku studenci musieli przygotować rozwiązania zadań konkursowych, przygotowanych przez firmy fundujące nagrody. Do wygrania 16 wakacyjnych praktyk w renomowanych przedsiębiorstwach z regionu Pomorza.

Zostaje d...

GD-TPR

Podobne artykuły

 • DZIEŃ KACZKI

  DUŻY FORMAT, dodatek do Gazety Wyborczej

  Ach, latać! Marzenie ludzi odwieczne. Płynąć w powietrzu jak ptaki. Albo jak bogowie Marzyciele śniący o lataniu nie oczekiwali praktycznych korzyści. Marzycielom wystarczało po prostu tam, w górze,

 • Amok na długości dwustu metrów

  strony lokalne GW - Bydgoszcz

  - Kiedy nasz Piotr Siemionowski płynie swoje 200 metrów, wyłącza się całkowicie - mówi dr Andrzej Rakowski, szef Wojewódzkiej Przychodni Sportowo-Lekarskiej w Bydgoszczy, który opiekował się naszymi zawodnikami już na pięciu olimpiadach. Za rok jedzie do Londynu na szóste igrzyska.

 • Bardziej proamerykańscy niż Blair

  Gazeta Wyborcza

  NATO zmierzy się dziś z problemem tych zapisów w europejskiej konstytucji, które zdaniem USA grożą spójności sojuszu. Polski ambasador w NATO zaprezentuje na nadzwyczajnej Radzie Północnoatlantyckiej

Polecane tematy