Basket wśród nadziei

[podpis] MAC
GW Bydgoszcz nr 119, wydanie z dnia 23/05/2001SPORT, str. 11

KOSZYKÓWKA. Eliminacje Olimpijskich Nadziei 2001

Młode koszykarki MKS Basket Bydgoszcz awansowały do finału turnieju "Olimpijskie Nadzieje 2001".

Podopieczne trenera Krzysztofa Kuzimskiego we własnej hali rywalizowały z pięcioma innymi drużynami roczników'87 i młodszych. Bezkonkurencyjne w półfinałowym turnieju 2. Międzynarodowego Turnieju Koszykówki okazały się zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Kasprowiczanka z Ostrowa Wielkopolskiego, które wygrały wszystkie pięć spotkań. Drugie miejsce zajęły dziewczęta ze szczecińskiego UKS 41 i tylko te dwa zespoły w zaciętych meczach pokonały MKS Basket, który zajął trzecie miejsce, wys...