Huta w ręce MEC

[podpis] ZIEM
GW Kielce nr 131, wydanie z dnia 06/06/2001AKTUALNOŚCI, str. 3

Huta w ręce MEC

Jaki los czeka największy zakład w województwie

Jeszcze w tym miesiącu, Huta Ostrowiec będzie miała nowego inwestora - powiedział wczoraj wojewoda świętokrzyski Wojciech Lubawski po spotkaniu na temat przyszłości największego zakładu pracy w województwie.

Wojewoda zorganizował wczoraj spotkanie z wiceprezesem Stalexportu (głównego akcjonariusza huty) Edwardem Szlękiem, prezydentem Ostrowca Janem Szostakiem, starostą ostrowieckim Waldemarem Paluchem i prezesem huty Grzegorzem Zarębskim.

Przypomnijmy, że ponad 60...

KI-DLO

Podobne artykuły

 • Z worka skarbu

  Gazeta Wyborcza

  Skarb państwa postanowił w piątek wspomóc finansowo PKO BP, największy detaliczny bank w Polsce. Potrzebuje on szybko funduszy, by poprawić swój współczynnik wypłacalności - o blisko 2 proc. niższy,

 • Dla kogo emisja

  Gazeta Wyborcza

  W czwartek zarząd Stalexportu przedstawił projekt uchwał na najbliższe walne zgromadzenie akcjonariuszy, które zaplanowano na 26 stycznia przyszłego roku. Głównym punktem obrad będzie podjęcie decyzj

 • Impulsy zza oceanu

  Gazeta Wyborcza

  Wtorkowe - wysokie - zamknięcia giełd amerykańskich przyczyniły się do poprawy nastrojów w Warszawie. Optymizm, jaki pojawił się na polskiej giełdzie, spowodował i u nas dość wysokie otwarcie rynku.

Polecane tematy