Czwórka Łuczaka

[podpis] BOR, MAC, JP
GW Bydgoszcz nr 132, wydanie z dnia 07/06/2001SPORT, str. 15

PIŁKA NOŻNA. III liga wielkopolsko-pomorska

Bramkarz inowrocławskiej Goplanii Krzysztof Łuczak obronił wczoraj czwarty rzut karny w rundzie wiosennej. Piłkarze bydgoskiego Zawiszy zeszli z boiska w 75 min spotkania w Kołobrzegu, na znak protestu przeciwko stronniczemu sędziowaniu.

Po raz kolejny pięć goli strzelili swoim rywalom piłkarze inowrocławskiej Goplanii. W sobotę wygrali 5:1 w Kępnie z Lignomatem/Polonią, a wczoraj pokonali 5:2 skazaną już na spadek Mień Lipno. Gospodarze rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść dopiero w drugiej połowie. Prowadzili wcześniej dwukrotnie, po golach z rzutów karnych Jacka Sobczaka w 16. min i 46. min. Mień jednak wyrównywała dzięki bramkom Damiana Stodolnego (19. min) i Mariusza Korpalskiego (62. min). W drugiej połowie goście opadl...