Plaster nie pomógł

[podpis] NOT. ST, EDMONTON
Gazeta Wyborcza nr 185, wydanie z dnia 09/08/2001SPORT, str. 24

Rzut młotem

Mistrzyni olimpijska Kamila Skolimowska wróci z Edmonton bez medalu. 19-letnia Polka przegrała z trzema rywalkami i kontuzją

Wprawdzie miałam plaster, ale to za poważna kontuzja, żeby pomógł. Jest to na pewno naderwanie ścięgna w lewym barku - powiedziała Skolimowska. - Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, skąd są kontuzje. Jeden wytrzyma trening dla konia, a drugi jednej czwartej tego nie zrobi, a mogą rzucać tak samo. Trudno mi powiedzieć, czym są spowodowane mo...

RP-DGW

• MitYng w Białymstoku

GW Białystok

Kamila Skolimowska - uczestniczka Mistrzostw Europy (zajęła w rzucie młotem 7. miejsce) - wraz z innymi zawodnikami z ME, wzięła wczoraj udział w finale Grand Prix PZLA, rozegranym na stadionie w bia

• MŁODZI SKACZĄ I BIEGAJĄ

Pierwsze lekkoatletyczne mistrzostwa świata do lat 18 rozpoczęły się wczoraj w Bydgoszczy. Wśród Polaków główną kandydatką do złotego medalu jest niespełna 17-letnia Kamila Skolimowska, mistrzyni

• Tak miało być

Gazeta Stołeczna

Kamila Skolimowska została wczoraj mistrzynią świata juniorek do lat 18 w rzucie młotem. Na stadionie bydgoskiego Zawiszy, gdzie odbywała się impreza,17-letnia zawodniczka Warszawianki TOP 2000 posła