Plakatowa amerykanka

[podpis] RP
GW Lublin nr 240, wydanie z dnia 13/10/2001, str. 3

Plakatowa amerykanka

REKLAMA. Mamy za mało słupów ogłoszeniowych

Ściany lubelskich budynków są upstrzone plakatami. Powód: miasto ma tylko 40 słupów ogłoszeniowych. I każdy może na nich naklejać, co chce i kiedy chce.

W Bydgoszczy nie ma tego problemu. Miasto o porównywalnej do Lublina liczbie mieszkańców, ma ponad 100 słupów ogłoszeniowych. W Lublinie słupy ogłoszeniowe są własnością gminy, czyli miasta. Tylko na kilka z nich mają wyłączność: Teatr im. Osterwy, Centrum Kultury, Filharmonia Lubelska i Teatr Muzyczny.

- Słupy st...

LU-DLO

Podobne artykuły

 • Palemki pod strażą

  Gazeta Stołeczna

  Od środy patrole Straży Ochrony Przyrody i Straży Miejskiej ścigają handlarzy sprzedających świąteczne palemki zrobione z chronionych roślin. Najczęściej ofiarą twórców palm padają: widłak jałowcowat

 • Los Angeles 1999

  CO JEST GRANE

  Dziwne dni" to futurologiczny kryminał z niebanalnym pomysłem. Rzecz rozgrywa się podczas dwóch ostatnich dni 1999 r., w brudnym i rządzonym przez przemoc Los Angeles. Dotyczy niezwykłego wynalazku.

 • Piracki proceder coraz groźniejszy

  Gazeta Wyborcza

  Ostry spadek cen sprzętu do produkcji płyt kompaktowych sprawił, że wartość światowej sprzedaży pirackich nagrań muzycznych wzrosła w zeszłym roku o 6 proc., do ok. 5 mld dolarów, alarmuje Międzynaro

Polecane tematy