Górne stany Narwi Tabela

[podpis] WN
GW Mazowsze (Płock) nr 243, wydanie z dnia 17/10/2001SPORT, str. 8

Piłka nożna * IV liga

Piłkarze Kasztelana pewnie spodziewali się dużo korzystniejszego dla siebie rozstrzygnięcia tego pojedynku. Tym bardziej że w pierwszej połowie to oni byli znacznie częściej w posiadaniu piłki. Sęk w tym, że podopieczni Leszka Harabasza nie potrafili stwo

Niespełna kwadrans wystarczył ostrołęczanom na strzelenie trzech zwycięskich goli

Zdecydowanie inaczej było po przerwie. W 53. min piłkę na lewym skrzydle otrzymał Mariusz Nadrowski i uderzył bardzo precyzyjnie i celnie z 18 metrów z narożnika pola karnego. Mariusz Ostrowski nie miał najmniejszych szans dosięgnąć zmierzającej w okienko jego bramki piłki. Dokładnie pięć minut później znów z lewej strony pokazał się Nadrowski. Tym razem świetnie dośrodkował do Jacka Żylaka. Ten z kolei str...