Po pożarze bydgoskiej prokuratury

[podpis] MC
GW TORUŃ nr 257, wydanie z dnia 03/11/2001AKTUALNOŚCI, str. 4

Po pożarze bydgoskiej prokuratury

Podpalenie czy zwarcie instalacji elektrycznej? - na to pytanie muszą odpowiedzieć biegli, którzy wczoraj badali pogorzelisko w budynku bydgoskiej prokuratury i sądu.

Policja na razie nie wie, jak doszło do pożaru w gmachu przy Nowym Rynku. Kilka pomieszczeń stanęło w płomieniach w czwartek nad ranem, dopiero przed godziną 8 dym wydobywający się z okien na parterze zauważył kierowca przejeżdżającego w pobliżu autobusu.

Całkowicie spaliła się sala sądowa na parterz...

TO-DLO

Podobne artykuły

 • KRÓTKO/Śmierć muzyka Acid Drinkers

  strony lokalne GW - Bydgoszcz

  Aleksander Mendyk, bydgoski gitarzysta heavymetalowej grupy Acid Drinkers, nie żyje. Miał 29 lat. Zmarł wczoraj w Krakowie. Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności jego śmierci. Muzyk dołączył

 • Śledztwo musi trwać

  strony lokalne GW - Bydgoszcz

  Bydgoska prokuratura w tym tygodniu przesłucha ofiarę oraz świadków wypadku przy ul. Brzozowej, w którym radiowóz potrącił 65-latkę i dwójkę dzieci. Dlaczego dopiero teraz?

 • Prokuratura umarza, rodziny dalej walczą

  strony lokalne GW - Bydgoszcz

  Bydgoska prokuratura uznała, że policjant, który potrącił na ul. Brzozowej 65-latkę i dwoje dzieci, jest niewinny. - Nie zostawimy tak tego, będziemy walczyć, złożymy zażalenie - zapowiadają rodziny poszkodowanych

Polecane tematy