[podpis] CEKON
GW Zielona Góra nr 296, wydanie z dnia 19/12/2001SPORT, str. 11

PIŁKA RĘCZNA. Przemysław Świtek zrezygnował

Przemysław Świtek nie jest już trenerem zielonogórskich szczypiornistów. Jego obowiązki przejął Józef Grzegorczyn

Trener II-ligowych piłkarzy ręcznych AZS-u Hemet Zielona Góra Przemysław Świtek złożył rezygnację z prowadzenia zespołu. Została ona przyjęta przez zarząd klubu. Obowiązki dotychczasowego szkoleniowca przejął drugi trener drużyny Józef Grzegorczyn. Zarząd klubu jednak szuka innego trenera, który poprowadzi drużynę w rundzie rewanżowej rozgrywek. Rozpocznie...

ZI-DLO

• Wyjazdowy AZS

GW Zielona Góra

Trzeci mecz wyjazdowy i trzecie zwycięstwo. W sobotę piłkarze ręczni II-ligowego AZS Zielona Góra pokonali Energetyka w Gryfinie 20:18, do przerwy przegrywali 9:10. Świetnie spisywał się bramkarz AZS

• Ostrów Silniejszy

Zielonogórski AZS przegrał kolejne spotkanie w II lidze. Tym razem nasi piłkarze ręczni ulegli na wyjeździe Ostrovi Ostrów Wielkopolski 30:25 (14:10). Bramki dla akademików zdobyli Tarasewicz 8, Daro

• Jak Wyjazd, to Punkty

Piłkarze ręczni II-ligowego AZS Zielona Góra znów wygrali wyjazdowy mecz. W sobotę zmierzyli się z Patrią w Buku. Pokonali gospodarzy 21:19, prowadząc do przerwy 10:7. Bramki dla zielonogórzan zdobyl