Osłabiony AKS

[podpis] GRZEGORZ KOTYLAK
sport nr 0 dodatek do sport nr 288, wydanie z dnia 10/12/2001, str. 10

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN * I liga, seria B, Avia - Resovia 3:0

Godzinę i trzy minuty trwał tylko mecz w Świdniku. AKS przegrał go gładko w trzech setach

AKS do meczu z Avią przystąpił tylko z sześcioma zawodnikami, bez libero Wojciecha Jarzębskiego. Dodatkowo osłabieniem siły ataku Resovii była absencja Tomasza Jendryasska, który na czwartkowym treningu doznał kontuzji i ostatecznie po rozgrzewce nie zdecydował się na grę przeciwko świdniczanom.

Już na początku pierwszej partii punkty zdobyli rzeszowianie. Po skutecznych zbiciach Adama Gnieckiego goście prowadzili 2:1. Odpowiedź świdniczan była natychmiastowa. Tomasz Józefacki i Jacek Po...