Malutka, co ty robisz?

[podpis] WALDEMAR GABIS
sport nr 0 dodatek do sport nr 294, wydanie z dnia 17/12/2001, str. 8

KOSZYKÓWKA * Ekstraklasa kobiet

Trybuny w hali przy ul. Olimpijskiej nie były wypełnione nawet w połowie. Chyba nikt w pojedynku pomiędzy Lotosem VBW Climy z pabianicką Polfą nie liczył na emocje. Denerwowali się jedynie trenerzy obu zespołów

Personalnie zdecydowaną przewagę miały gdynianki. Trener Krzysztof Koziorowicz nie zmienił pierwszej piątki ze zwycięskiego meczu pucharowego z Valenciennes. Na parkiecie od pierwszej minuty pojawiły się Małgorzata Dydek, Gordana Grubin, Elen Szakirowa, Katie Smith i Joanna Cupryś. Po rzutach tej ostatniej - najpierw z dystansu, chwilę później za dwa punkty - mistrzynie Polski prowadziły 5:1. Przy stanie 7:1 Mirosław Trześniewski poprosił o przerwę. - Powiedziałem agresywnie, a wy co? - dene...