Nie dojadą do Staszowa

[podpis] LECH
GW Kielce nr 2, wydanie z dnia 03/01/2002SPORT, str. 8

PIŁKA NOŻNA Odwołany trening Pogoni

Nie odbędzie się zapowiadany na dziś pierwszy trening trzecioligowych piłkarzy Pogoni Staszów. Ciągle padający śnieg nie pozwala zawodnikom i trenerowi dojechać na zajęcia

...

KI-DLO

• Zamiast 5:0

Gazeta Stołeczna

Mieliśmy sporo szczęścia, ale tak jest w piłce - mówił po bezbramkowym meczu z warszawskim Hutnikiem szczęśliwy Roman Dębiński. Gdyby Hutnik wygrał różnicą pięciu goli, trener Motoru nie mógłby mieć

• Słabo i w błocie

Do bardzo trudnych warunków: błota, śniegu, lodu, wody po kostki podczas wtorkowego sparingu znacznie lepiej dostosował się Hutnik Kraków. Warszawska Polonia nie przeprowadziła żadnej groźnej akcji i

• Wiatr nie dla Hutnika

Grając przed przerwą z wiatrem piłkarze Hutnika bezbramkowo remisowali u siebie z Warmią Olsztyn. Po sześciu minutach drugiej połowy przegrywali 0:3, w czym duży udział miał ich bramkarz Jakub Dalach