Piast idzie jak burza

[podpis] TOD, MIC, RG, ZICH
Sport nr 0 dodatek do Sport nr 39, wydanie z dnia 15/02/2002ŚLĄSK, ZAGŁĘBIE, str. 12

PIŁKA NOŻNA * Sparingi ligowców

Kwadrans przed końcem meczu piłkarze Szczakowanki prowadzili jedną bramką z wiceliderem drugiej ligi węgierskiej, ale w końcówce stracili aż trzy gole. Ostatni mecz kontrolny na zgrupowaniu w Chorwacji przegrała także Odra Wodzisław

Garbarnia Szczakowianka Jaworzno przegrała 1:3 z Budafokiem. - Wszystko układało się dobrze, gdy zupełnie nieoczekiwanie w ciągu 10 minut straciliśmy trzy bramki: w 74., 75. i 84. minucie - mówi Wojciech Skrzypek, bramkarz zespołu z Jaworzna.

Piłkarze Odry przegrali ostatni mecz kontrolny podczas obozu przygotowawczego w chorwackim Poreciu. Pod- opieczni Ryszarda Wieczorka minimalnie przegrali z zespołem Bośni i Hercegowiny - Jedinostiwo. W sobotę wodzisławianie wracają do kraju.