Krok do awansu

[podpis] BARTŁOMIEJ DERDZIKOWSKI
sport nr 0 dodatek do sport nr 41, wydanie z dnia 18/02/2002, str. 12

SIATKÓWKA * I i II liga

Po jednym zwycięstwie brakuje Wifamie Łódź i SPS Samas Zduńska Wola do awansu do drugiej rundy play off

Rywalem Wifamy był AZS Politechnika Śląska Gliwice. W pierwszym początek był wyrównany (m.in. 4:4, 8:8), ale później bardzo dobrze w bloku grał Jacek Pasiński, dzięki czemu łodzianie osiągnęli przewagę. W drugiej odsłonie gospodarze szybko osiągnęli przewagę i łatwo wygrali. Podobnie było w secie trzecim, ale tym razem to gliwiczanie byli lepsi. Bardzo wyrównany przebieg miał set czwarty. Najpierw prowadzili goście (6:3), a po skutecznym ataku Piotra Blomberga łodzianie wygrywali jednym punk...