Pech Agnieszki

[podpis] WIESŁAW PAWŁAT
SPORT nr 0 dodatek do SPORT nr 41, wydanie z dnia 18/02/2002SPORT, str. 11

KOSZYKÓWKA * Ekstraklasa kobiet

W przedostatniej kolejce spotkań sezonu zasadniczego koszykarki lubelskiego Meblotapu AZS przegrały w Łodzi z ŁKS 74:77. Mimo porażki zespół trenera Sławomira Depty zapewnił sobie miejsce wśród ośmiu najlepszych drużyn w kraju

Aby zapewnić sobie awans do rozgrywek play off lublinianki nie mogły przegrać w Łodzi różnicą większą niż 21 punktów. - Zaczęło się dla nas bardzo niepomyślnie - opowiada Janusz Skowroński, kierownik Meblotapu. - Szwankowała organizacja gry. Drużyna miała grać długo w ataku, ale zawodniczkom brakowało cierpliwości i zbyt szybko decydowały się na rzuty.

To oczywiście błyskawicznie odbiło się na wyniku i w szóstej minucie łodzianki prawie odrobiły straty z pierwszego meczu, bo wygrywały ju...