[podpis] PIOTR ROZPARA;N
GW Kielce nr 115, wydanie z dnia 18/05/2002SPORT, str. 8

PIŁKA RĘCZNA. Puchar Polski mężczyzn

Są w finale

Kolporter Kielce po raz pierwszy w tym sezonie wygrał z Zagłębiem Lubin 29:27 i awansował do finału Pucharu Polski. Dzisiaj o godzinie 17 w Warszawie zmierzy się w nim z Warszawianką

W spotkaniu z Zagłębiem Lubin kielczanie rozegrali jeden z najdziwniejszych meczów w ostatnich latach. W pierwszej połowie grali znakomicie i wysoko wygrywali. Kapitalną partię rozgrywał Radosław Wasiak.

W 16. minucie po bramce Łukasza Janysta Kolporter prowadził już 12:6, a w 23. 15:...