Alleluja, palestra!

[podpis] PIOTR ZABŁOCKI
GW Poznań nr 115, wydanie z dnia 18/05/2002OD DRUGIEJ STRONY, str. 2

MECZ. Adwokaci pokonali sędziów

Sędziowie ograniczali się tylko do rozbijania huraganowych ataków drużyny poznańskiej palestry. W 15. minucie byli jednak bezradni. Mecenas Aleksander Zelmer wykonał pierwszy wyrok. Pięć minut później przewodniczący Wydziału Karnego, sędzia Przemysław Strach zastosował niedozwolony sprzeciw, za ...

PO-DLO

• Alleluja, palestra!

GW Poznań

Adwokaci rozgromili wczoraj 4:2 drużynę wielkopolskich sędziów. Ku zaskoczeniu około 50 kibiców, drużyna adwokatów od początku spotkania była dużo lepsza w ataku niż w obronie Sędziowie ograniczali s

• Sąd w opałach

GW Kielce

Kryzys w kieleckim sądzie. Prezes pisze list do ministra, że chcą odejść kolejni sędziowie, bo stracili nadzieję na podwyżki. To może sprawić, że nie będzie miał kto prowadzić rozpraw

• SOBOTA PRASUJĄCA

Jak mamy wam wierzyć? - woła "Fakt" w piątek na pierwszej stronie obok zdjęcia sześciu sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Tych, których wyłączenia żądał poseł Mularczyk, bo wypowiadali się kiedyś o l