Znaleźć sposób na kręgosłup

[podpis] AURA
GW Łódź nr 146, wydanie z dnia 25/06/2002, str. 3

Gazela prostuje

Znaleźć sposób na kręgosłup

Zbadali 20 tys. nastolatków i 10 tys. przedszkolaków z województwa łódzkiego. I doszli do smutnych wniosków - tylko 13 dzieci na 100 nie ma wady postawy.

powód jest jeden - postęp cywilizacji. - zamiast iść na spacer, dzieci siedzą przed komputerem. a zamiast basenu wybierają telewizję - mówi marek kmieciak, ordynator oddziału urazowo-ortopedycznego szpitala im. kopernika. - dzieci coraz gorzej siedzą i nie umieją chodzić.

od dziś w łódzkiem zaczyna się wielka kampania "...

LO-DLO

Podobne artykuły

 • Suche iglaki

  GW Bydgoszcz

  Fachowcy wykonujący roboty wodociągowe przy rondzie Jagiellonów zniszczyli zieleń - alarmuje nasz czytelnik. Miejskie Wodociągi i Kanalizacja obiecują wyjaśnić sprawę Późną jesienią ubiegłego roku sp

 • Znaleźć sposób na kręgosłup

  GW Łódź

  Zbadali 20 tys. nastolatków i 10 tys. przedszkolaków z województwa łódzkiego. I doszli do smutnych wniosków - tylko 13 dzieci na 100 nie ma wady postawy. Powód jest jeden - postęp cywilizacji. - zami

 • Plaga w blokowiskach

  GW Łódź

  Do bloku wchodzi jako pracownik gazowni albo kolporter ulotek. Wychodzi z modemem wartym 400 zł albo tablicą rozdzielczą. - W ciągu miesiąca na osiedlu Olechów ukradziono nam sprzęt wart 30 tys. zł.

Polecane tematy