[podpis] DARO, PWZ
SPORT nr 72 dodatek do SPORT nr 240, wydanie z dnia 14/10/2002, str. 11

Piłka nożna * Dziesiąta kolejka III ligi

Dwa do Jagi

Warszawska Gwardia wygrała w Skierniewicach i jest już wiceliderem. Komplet punktów zdobyły także Mazowsze i Znicz. Reszta zawiodła

Unia nie ma ostatnio szczęścia do warszawskich drużyn. Po porażce 1:2 z Okęciem takim samym wynikiem zakończyła mecz z Gwardią.

Spotkanie drugiej i trzeciej drużyny w tabeli rozgrywano przy silnym wietrze i rzęsistym deszczu. Gwardziści udokumentowali swą przewagę dopiero w ostatnich sekundach pierwszej połowy, gdy Marek Gołębiewski przerzuc...