Po raz szósty druga

[podpis] TW, PAP
GW Rzeszów nr 247, wydanie z dnia 22/10/2002SPORT, str. 12

Biegi. Wielka Pardubicka

Brązowa medalistka mistrzostw świata, druga w klasyfikacji pucharu świata 2002 w biegach górskich Izabela Zatorska (LUKS Krośnianka) zajęła po raz szósty drugie miejsce w organizowanym od 33 lat crossie Wielka Pardubicka

Trasa na słynnym hipodromie była bardzo ciężka - rozmokła po opadach deszczu i rozdeptana przez konie, które ścigały się tydzień przed lekkoatletami w 112. Wielkiej Pardubickiej. Wszystkie przeszkody dla koni, z wyjątkiem wysokich płotów, pokonywali uczestni...

RZ-DLO

• Karate

GW Poznań

Nogalski nie obroniŁ. Pięć medali mistrzostw świata w karate Shotokan zdobyli w Stralsundzie (Niemcy) reprezentanci Polski. Waldemar Nogalski (Wielkopolski Klub Karate), Marek Pawlaczyk (Obornicki Kl

• SPRINTEM

GW Poznań

LEKKOATLETYKA BIEG ZAŚLUBIN SOBAŃSKIEJ. Małgorzata Sobańska z Olimpii Poznań wygrała 16. Bieg Zaślubin z Morzem w Kołobrzegu (na dystansie 15 km). Sobańska przygotowuje się do maratonu w Bostonie, w

• Olsztynianki we Wrześni

GW Olsztyn

Wioletta Kryza, zawodniczka AZS-u Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, zajęła trzecie miejsce w rozgrywanym już po raz trzeci półmaratonie im. Dzieci Wrzesińskich. Czwarta była mieszkająca w Olsztynie, al