[podpis] ŁUKI
GW Trójmiasto (Gdańsk) nr 253, wydanie z dnia 29/10/2002SPORT, str. 16

PIŁKA NOŻNA. V liga

W grupie II kłopoty ze zdobyciem trzech punktów miały Powiśle Dzierzgoń i Polanka Rokocin. Lider grupy I Orkan Rumia nie zwalnia tempa

Orkan pokonał z Gdańsku Polonię 3:1. - Przy stanie 0:0 gospodarze mieli sytuację sam na sam, w ogóle mają młody, zdolny zespół i uważam, że na wiosnę wiele zwojują - powiedział trener zwycięzców Adam Walczak. Na przerwę Orkan schodził z dwubramkowym prowadzeniem.

- Biegnąc sam od połowy boiska, bramkę na 2:0 zdobył Dariusz Hebel. Po tym g...

GD-DLO

• Niepokonane Powiśle Dzierzgoń

GW Trójmiasto (Gdańsk)

Orkan Rumia i Powiśle Dzierzgoń liderami po rundzie jesiennej. W ostatniej kolejce najbardziej zawiodła Gedania bezbramkowo remisując z KS Żukowo Gdańszczanie mieli zdecydowaną przewagę od początku d

• Orkan tuż, tuż

Po wygranej z Polonią Gdańsk piłkarzy Orkana Rumia dzieli już tylko jeden punkt od awansu do IV ligi. Dzięki porażce Powiśla Dzierzgoń z Borowiakiem Czersk bliska promocji jest także Lechia Gdańsk Or

• Święto w Rumi

Piłkarze Orkana Rumia, wygrywając z Olimpią Osowa, po dwóch latach przerwy zapewnili sobie awans do IV ligi. Na 2. miejsce w grupie I przesunęła się Radunia Stężyca Orkanowi do awansu w wyjazdowym me