Informacje praktyczne

TURYSTYKA nr 40 dodatek do TURYSTYKA nr 233, wydanie z dnia 05/10/2002OLSZTYN, str. 3

Dojazd: Najtaniej samochodem przez Czechy i Austrię. Opisana trasa przez przełęcz Ljubelj jest bardzo stroma i kręta, nie nadaje się do jazdy z przyczepą. Wygodniej można dojechać, skręc...

OL-TTU

• CZESI ROBIĄ KURSY

AUTO-MOTO

W badaniach rynku samochodowego przeprowadzonych w 6 państwach Środkowej i Wschodniej Europy Polska zajęła we wszystkich kategoriach przedostatnie miejsce. W Austrii 77 procent rodzin ma własny pojaz

• Gratulacje? Poczekajmy

GW Katowice

Na razie Kazimierz Stafiej z zawodowej grupy Mróz nie oddaje żółtej koszulki lidera. O tym, czy zwycięży w całym wyścigu, zdecyduje dzisiejsze kryterium uliczne w Tychach. Dwa wczorajsze etapy miały

• W oczekiwaniu na Europę

GW Kraków

W pierwszej i drugiej eliminacji MP w trialu motocyklowym, rozgrywanej na trudnych, wymagających trasach w bodzowskim kamieniołomie, wystartowało 26 zawodników. W szranki stanęła polska czołówka oraz