Obrona to za mało

[podpis] PR
Gazeta Wyborcza nr 17, wydanie z dnia 21/01/2003SPORT, str. 31

PIŁKA RĘCZNA * Mistrzostwa świata

Polska przegrała z Jugosławią 20:24 (9:12) w pierwszym meczu grupy A rozpoczętych wczoraj w Portugalii mistrzostw świata piłkarzy ręcznych

Jugosłowianie to trzeci zespół świata sprzed dwóch lat z Francji. Mimo to Polacy nieźle rozpoczęli pojedynek. W bramce świetnie grał kapitan biało-czerwonych Rafał Bernacki. Niestety, gorzej było w ataku pozycyjnym. Polacy nie mogli przebić się przez wysoką obronę rywali. Ponad kwadrans pojedynek był wyrównany. Dziesięć minut przed przerw...