Chimeryczne Aluminium

[podpis] WITOLD NOWAK, FAŁ
SPORT dodatek do SPORT nr 216, wydanie z dnia 16/09/2002SPORT, str. 11

Piłka nożna * II liga. Aluminium Konin - Górnik Łęczna 0:2

Po raz kolejny okazało się, że do gry na poziomie drugiej ligi w Aluminium Konin nadaje się tylko kilku zawodników. W sobotę podopieczni Jerzego Kasalika po fatalnej grze w drugiej połowie meczu przegrali na własnym boisku z Górnikiem Łęczna 0:2

W pierwszej połowie Aluminium grało zadziornie, czasami nawet zbyt ostro, dlatego sędzia Mariusz Rogalski z Katowic karał koninian żółtymi kartkami. Górnik grał przez to niedokładnie, a jego piłkarze popełniali błędy, których jednak z...