Już po polsku!

[podpis] Bohdan SZAFRAŃSKI
BIURO-KOMPUTER nr 44 dodatek do BIURO-KOMPUTER nr 297, wydanie z dnia 21/12/1993, str. 4

LOTUS 1-2-3 WERSJA 4.01

Już po polsku!

Polska wersja arkusza kalkulacyjnego 1-2-3 dla środowiska Windows firmy Lotus pojawi się prawdopodobnie w tym tygodniu na naszym rynku.

Sztandarowy program firmy Lotus, arkusz kalkulacyjny 1-2-3, długo panował w środowisku DOS. Wszystko zmieniło się wraz z pojawieniem się programu Windows 3.0 i znakomitego arkusza Excel opracowanego przez firmę Microsoft. Dziś Lotus odzyskuje utraconą pozycję. Programiści firmy dobrze wykorzystali czas tworząc program wyprzedzający konkurencję. Spolszcze...

WA-TKO

Podobne artykuły

 • QWERTY +3G

  Logo

  Początkowo pomyślane jako biznesowe - służące do sprawnej wymiany e-maili - dziś są popularne także wśród uzależnionej od Facebooka i Twittera młodzieży. Przedstawiamy wszystkie komórki z klawiaturą QWERTY i dostępem do sieci 3G, które znajdziesz w sklepach oraz u operatorów. Jeśli dużo piszesz i korzystasz z internetu w drodze, to telefony dla ciebie.

 • NIE KABLUJ!

  Logo

  Jedyne kable, jakie są w domu niezbędne, doprowadzają prąd. Pozostałych możesz się pozbyć. Nie obędzie się jednak bez kompromisów i wydatków.

 • Egzamin maturalny - język angielski

  Gazeta Wyborcza

  Maturzysto! Dziś drukujemy egzamin z języka angielskiego wraz z odpowiedziami ekspertów "Gazety". Jutro - WOS, we wtorek - biologia, w czwartek - niemiecki, a w piątek - geografia

Polecane tematy