W lutym nie będzie Środy?

[podpis] GUT
SPORT nr 0 dodatek do SPORT nr 10, wydanie z dnia 13/01/2003POZNAŃ, str. 7

Hokej halowy * Piąta runda spotkań

Laskarze poznańskiego Pocztowca są liderami rozgrywek halowych hokeja na trawie. Pozycję tę mogą jednak stracić, bo goniący ich hokeiści Grunwaldu Poznań mają rozegrany o jeden mecz mniej

Najciekawiej zapowiadał się w ten weekend pojedynek Pocztowca Poznań i Startu Gniezno. Mecz ten był rzeczywiście emocjonujący. Jeszcze do przerwy był remis 2:2, ale drugą połowę "łącznościowcy" wygrali 3:1, a cały mecz 5:3. Dzień wcześniej gnieźnianie pokonali najsłabszy - jak dotąd - zespó...