Kulturalna akcja letnia

[podpis] MIS
GW Wrocław nr 142, wydanie z dnia 20/06/2003KULTURA, str. 8

WARSZTATY TWÓRCZE na wakacyjne tygodnie

Kulturalna akcja letnia

Spotkania z aktorami, reżyserami i twórcami teatru, tańca i filmu organizować będą wrocławskie instytucje kulturalne dla osób, którzy w czasie wakacji zostaną w domu

W spotkaniach swój udział zapowiedzieli m.in. Elżbieta Golińska, Maria Seweryn, Jarosław Paczkowski, Zbigniew Szymczyk, Alina Szymczyk, Marek Tybur, Sambor Dudziński, Grzegorz Lipiec, Waldemar Krzystek.

- Nie organizujemy imprez, które dzieci tylko obejrzą i pójdą do domu. Zapraszamy je na warsztaty, w czasi...

WR-DLO

Podobne artykuły

 • Nie będziemy się nudzić...

  strony lokalne GW - Toruń

  Wakacje w mieście nie muszą być wcale nudne. W Toruniu trwa akcja "Kulturalne lato 2009" - będą festiwale, koncerty, pokazy i spektakle. Na brak atrakcji nie mogą również narzekać mieszkańcy pozostałych miejscowości regionu. Podpowiadamy, dokąd się wybrać, by ciekawie spędzić letnie dni

 • Pedofile w potrzasku

  strony lokalne GW - Bydgoszcz

  Policjanci przeprowadzili kolejne uderzenie w działających w internecie pedofilów. Podczas realizowanej na terenie całego kraju akcji pod kryptonimem "Collection 2" dotarli m.in. do bydgoszczanina z ul. Brzozowej, podejrzanego o posiadanie i rozpowszechnianie materiałów pornograficznych. 29-letniego mężczyznę po przesłuchaniu zwolniono.

 • Obława, śmigłowiec, a zabójca wciąż nieuchwytny

  strony lokalne GW - Kraków

  Policja szuka trzeciego zabójcy 48-letniego mężczyzny z Bochni. Wczoraj w akcji brało udział kilkudziesięciu policjantów oraz śmigłowiec.

Polecane tematy