KRONIKA POLICYJNA

KRONIKA POLICYJNA

[podpis] REM
GW Radom nr 14, wydanie z dnia 17/01/2004MIASTO, str. 4

Trefne papierosy. Policja, sprawdzając uzyskane wcześniej informacje, ujawniła w czwartek w jednym z radomskich mieszkań ponad 15 tys. paczek papierosów bez znaków skarbowych akcyzy. Okazało się, że mieszkanie przeszukane przez policjantów było magazynem, z którego papierosy trafiały na targowiska byłego województwa radomskiego. Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Radomia, podejrzewanych o związek ze sprawą.

Wpadł żartowniś. W czwartek po godz. 18 policja zatrzymała 15-letniego miesz...

RA-DLO

Podobne artykuły

 • KRONIKA POLICYJNA

  Gazeta w Elblągu

  Opel rozrabiaka Ranny rowerzysta i uszkodzony bok poloneza to efekt nieostrożnej jazdy 32-letniego Adama B. z Sopotu. Mężczyzna, jadąc oplem ul. Zwycięstwa w Pasłęku, zahaczył o bok poloneza, następn

 • Napad na pocztę

  GW Katowice

  4 tys. zł skradli zamaskowani bandyci z Urzędu Pocztowego w Bielsku. Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 17. Do niewielkiego urzędu przy ul. Reja w Bielsku weszło dwóch zamaskowanych mężczyzn.

 • KOMUNIKAT POLICJI

  Gazeta Stołeczna

  Napastnik poszukiwany W poniedziałek ok. godz. 13 do jednego z mieszkań na Pradze-Południe wtargnęło trzech mężczyzn. Pierwszy z nich został wpuszczony do środka, bo podał się za pracownika gazowni.

Polecane tematy