DO POSŁUCHANIA

Halka na urodziny

[podpis] JACEK HAWRYLUK
Gazeta Telewizyjna nr 19, wydanie z dnia 23/01/2004, str. 39

Halka na urodziny

Dziś do posłuchania i do oglądania. Rzadko kiedy nasze stacje telewizyjne pamiętają o melomanach - jeśli już, to z reguły w późnych godzinach wieczornych. Ostatnio jednak TVP mile mnie zaskoczyła niedzielnymi porankami z grającym Mozarta Piotrem Anderszewskim i relacjami z maratonu Góreckiego z Katowic. Wart uwagi jest też - choć "odgrzewa" dobrze znane produkcje - cykl Dwójki "Złota dwunastka oper", w którym na niedzielę 25 stycznia zaplanowano"Halkę" Moniuszki w reżyserii Marii Fołtyn.

RP-CTR

Podobne artykuły

 • ZAPROSZENIA

  Gazeta Stołeczna

  W Klubie Księgarza (Rynek Starego Miasta 22/24) o godz. 17 wieczór promocyjny tomu poezji Tamary Bołdak-Janowskiej i Antoniego Janowskiego "Niewidomy pies rymów". W Austriackim Instytucie Kultury (ul

 • Do Wenecji!

  GW Radom

  Marcin Iskra z Radomia wygrał dwuosobową wycieczkę do Wenecji w naszym konkursie sylwestrowym zorganizowanym z biurem turystycznym Rainbow Tours Radom. Finalista przyniósł najwięcej kuponów - aż 515.

 • DZIŚ, JUTRO

  GW Zielona Góra

  HIMILSBACH W 4 RÓŻACH. Na wieczór filmowy zaprasza dziś o godz. 19 zielonogórski pub "4 Róże dla Lucienne". W programie "Rejs", "Wniebowzięci" i "Jak to się robi". Wstęp wolny. KONCERT W FILHARMONII.

Polecane tematy