CO JEST GRANE nr 0 dodatek do CO JEST GRANE nr 189, wydanie z dnia 14/08/2003ODJAZD, str. 6

Klub Pod Pretekstem zaprasza na dziedziniec masztalarni zamku, gdzie w poniedziałek o godz. 21 wystąpi Piotr Schulz.

Początek kariery piosenkarskiej Schulza stanowił sukces piosenki "Może za jakiś czas" śpiewanej w duecie z Grażyną Łobaszewską w 1978 r. Wokalista współpracował też z kabaretem Tey i orkiestrami Zbigniewa Górnego oraz Aleksandra Maliszewskiego. Ma on w dorobku nagrania telewizyjne i radiowe oraz dwie płyty solowe. Obecnie występuje z własnym zespołem w składzie: Mirosław M...

PO-TCG

• Bartosz Kizierowski

GW Kielce

Zwycięzca plebiscytu Świętokrzyskie Gwiazdy Sportu jest jednym z najlepszych zawodników w historii polskiego pływania. W ubiegłym roku w mistrzostwach Europy w Berlinie wywalczył złoty medal na dysta

• Trasa posypana

GW Poznań

Ponad 600 osób uczestniczyło w biegach Ewy i "Rusałka zimą", które w sobotę odbyły się w Poznaniu. W biegu głównym kobiet zwyciężyła Małgorzata Nowak z Popowa Starego, wśród mężczyzn najlepszy był za

• Szybka Paulina

GW Lublin

Paulina Barzycka z lubelskiego Orlika wygrała 200 m stylem dowolnym podczas pływackiego mityngu w Wiedniu Zwyciężając w ostatni weekend w zawodach w Wiedniu na dystansie 200 m kraulem, lubelska pływ