Walczące z córami

[podpis] MACIEJ ŁOPATTO, ULFAR HINRIKSSON, JAN STĘPCZAK, NOT. MAC
SPORT nr 0 dodatek do SPORT nr 227, wydanie z dnia 29/09/2003, str. 1

PIŁKA NOŻNA * Eliminacje Euro 2005 kobiet

Nie upłynęło 10 sekund, kiedy biało-czerwone zdobyły pierwszego gola w Bydgoszczy i w ogóle w eliminacjach ME. Dwa proste błędy, po których padły tuż przed przerwą bramki dla rywalek, sprawiły, że Polki przegrały na Zawiszy z Islandią 2:3

Po trzech porażkach i 18 straconych golach w kwalifikacjach do mistrzostw Europy, reprezentacja Polski kobiet błyskawicznie przerwała złą passę. Siedem sekund po gwizdku Chorwatki Snjezany Focic, piłkę wybitą ze środka boiska przejęła w pol...