Nie panikujmy, lecz bądźmy czujni

[podpis] JÓZEF KRZYK, PIOTR PURZYŃSKI
GW Katowice nr 62, wydanie z dnia 13/03/2004WYDARZENIA, str. 3

KATOWICE. Po zamachu w Madrycie

Nie panikujmy, lecz bądźmy czujni

Wojewódzki Zespół Reagowania Kryzysowego zebrał się wczoraj w Katowicach. Uczestnicy spotkania podkreślali, że bezpośredniego zagrożenia atakiem terrorystycznym nie ma i nie należy wywoływać paniki, ale też nikt nie lekceważy groźby ataku terrorystów na Polskę.

Natychmiast po zamachu w Madrycie na Śląsku ogłoszono stan podwyższonej gotowości w służbach mundurowych. Pod wzmożoną kontrolą pozostają: dworce kolejowe i autobusowe, hipermarkety, centra rozrywkowe i dyskoteki, kościoły, przejś...

KA-DLO

Podobne artykuły

 • Potyczka na placu Oktogan

  Gazeta Wyborcza

  Gęsta chmura gazu łzawiącego nie przeszkadzała tylko bezdomnym śpiącym w gniazdach z łachmanów uwitych na Kertesz utca. Inni płakali i klęli. Czwarta noc zamieszek była i tak najspokojniejsza.Kiedy w

 • Mubarakowi grozi kara śmierci

  Gazeta Wyborcza

  Były prezydent Egiptu Hosni Mubarak będzie sądzony za krwawą pacyfikację ulicznych protestów. Może zostać skazany nawet na śmierć.

 • Człowiek-pająk zatrzymany

  Gazeta Wyborcza

  Alain Robert wdrapał się tylko na dwa metry ściany hotelu Marriott. Za nogi na ziemię ściągnęli go policjanci i hotelowi ochroniarze. Tymczasem wspinał się zlekceważony przez ochronę Jacek Jurkowski.

Polecane tematy