Jakie auta się nie psują

[podpis] QUB
Gazeta Wyborcza nr 19, wydanie z dnia 23/01/1997, str. 15

Najbardziej dziarskimi staruszkami okazują się luksusowe auta z Europy

Jakie auta się nie psują

Kupując nowe auto możemy zakładać, że szybko się nie popsuje. Jeśli jednak zafundujemy sobie samochód japoński, owo założenie będzie graniczyć z pewnością.

Nowe auta z Japonii psują się najrzadziej. Wśród weteranów szos wciąż najbardziej niezawodne są duże, luksusowe limuzyny - takie są wnioski z ostatniego raportu niemieckiego Towarzystwa Nadzoru Technicznego (TUV), firmy zajmującej się m.in. prowadzeniem obowiązkowych przeglądów technicznych pojazdów między Odrą a Menem.

Rok w rok ...

RP-DGW

Podobne artykuły

 • Jakie auta się nie psują

  AUTO-MOTO

  Kupując nowe auto możemy zakładać, że szybko się nie popsuje. Jeśli jednak zafundujemy sobie samochód japoński, owo założenie będzie graniczyć z pewnością. Nowe auta z Japonii psują się najrzadziej.

 • Szwedzka lupa

  AUTO-MOTO

  Minivany psują się znacznie częściej niż zwykłe samochody osobowe, w ładach samara wykryto mniej poważnych usterek niż w renault megane i oplach vectra, a benzynowe volkswageny i audi mają mniej uste

 • Auta tanie niesłychanie

  Gazeta Stołeczna

  Wprawdzie światowe koncerny samochodowe prowadzą w Polsce intensywne akcje reklamowe to jednak ceny nowych aut zagranicznych są dla większości Polaków nie do przyjęcia. Pozostają gorsze, lecz tańsze

Polecane tematy