Złoty contact

[podpis] (PAP)
Gazeta Wyborcza nr 261, wydanie z dnia 08/11/1993SPORT, str. 24

KICK-BOXING

(W) W pierwszych dwóch dniach trwających w Atlantic City (USA) mistrzostwach świata w kick-boxingu Polacy zdobyli cztery medale w formule light contact.

Tytuł mistrzyni świata wywalczyła Iwona...

RP-DGW

• Bez Siegoczyńskiego

Gazeta Stołeczna

Polscy kick-bokserzy przegrali 4:5 z Węgrami w meczu międzypaństwowym seniorów w formule semi-contact, który odbył się w sobotę w Węgrowie. Polska reprezentacja przystąpiła do walk bez Piotra Siegocz

• Dwa złota

Iwona Guzowska i Roman Bugaj wywalczyli w Kijowie tytuły mistrzów świata w kickboxingu (full contact). W finale wagi do 56 kg Guzowska pokonała Francuzkę Elizabeth Legras 3:0. Bugaj wygrał finałowy p

• Niskie kopnięcia przy muzyce

Dziś serią walk eliminacyjnych rozpoczynają się w hali Olivia XI Mistrzostwa Świata w kick boxingu w formule semi i full-contact. W zawodach weźmie udział 600 zawodników z 40 krajów. W poprzednich MŚ