WŁOSKI REALIZM

[podpis] Robert SOŁTYK, Parc des Princes
Gazeta Wyborcza nr 82, wydanie z dnia 06/04/1995SPORT, str. 24

Półfinały piłkarskiego Pucharu Europy

(W) - Wielki Milan - krzyczał co chwilę siedzący obok mnie na stadionie w Parku Książąt dziennikarz "Corriere dello Sport". Przez 90 minut nie byłem przekonany, czy ma rację. W ostatniej minucie Włosi dali mnie i Francuzom szkołę futbolu.

W końcówce zaciętego, dramatycznego, choć niezbyt widowiskowego meczu paryżanie natarli z pasją. Po dwóch rzutach rożnych i wolnym Paula Le Guena graczom Milanu udało się wyprowadzić kontrę z prawdziwego zdarzenia. Daniele Massaro w pełni sił - bo dopie...