Sport w skrócie

[podpis] [-]
Gazeta Wyborcza nr 25, wydanie z dnia 30/01/1997SPORT, str. 27

* Włoski trener Realu Madryt Fabio Capello chce mieć w zespole napastnika AC Milan George'a Weaha - podał hiszpański dziennik "As". Zdaniem gazety Weah miałby zastąpić chorwackiego napastnika Davora Sukera, który chce się przenieść do Anglii.

* Półfinał piłkarskiego Pucharu Włoch. Inter Mediolan - SC Napoli 1:1 (1:1): Zamorano (5.) - Cruz (11.). Rewanż 27 lutego w Neapolu.

* Towarzyski mecz piłkarski w Pekinie. Chiny - USA 2:1 (2:0): Hao (11.), Li (30.) - Wynalda (73.).

* Pierwsz...

RP-DGW

• Bomba zegarowa

(A) Kogo posadzi na ławce Fabio Capello * Ile goli strzeli duet van Basten - Papin * Czy na świecie jest drużyna lepsza od AC Milan * Czy Koźmiński i Czachowski będą w Udinese lepsi od Argentyńczyków

• DRUGI ROK SAO PAULO

(P) - To był błąd bramkarza - powtarzał po meczu z Sao Paulo trener Milanu Fabio Capello. W 86. minucie spotkania o Puchar Interkontynentalny Mueller zdobył gola, który pozwolił jego zespołowi obroni

• Savicević nie pomógł

(P) Do 90 minuty było 0:0. [Piacenza] taki rezultat satysfakcjonował. Miała zagwarantowany awans do ćwierćfinału Pucharu Włoch. W ostatnich sekundach spotkania gola dla tego zespołu strzelił Gianpiet